PSG “apmet kažoku” un atgriež Mbapē pirmās komandas treniņos

13/08/2023 15:19
Nokopēts
Kilians Mbapē

Francijas futbola klubs Parīzes “Saint-Germain” paziņojis par uzbrucēja Kiliana Mbapē atgriešanu pirmās komandas treniņos. Zvaigžņotais futbolists jau PSG nākamajā spēlē varēs doties laukumā.

Iepriekš jau vēstīts, ka Parīzes klubs pēc kārtējām nesaskaņām ar līgumu izlika futbolistu pārdošanā un liedza francūzim trenēties ar pirmo komandu, aizsūtot viņu uz tā saucamo nevajadzīgo spēlētāju (“loft”) treniņiem jeb pie futbolistiem, kas vasaras transfēru perioda laikā neietilpst kluba nākotnes plānos.

Vakar “Saint-Germain” uzsāka jauno “Ligue 1” sezonu, spēlējot bezvārtu neizšķirti pret pagājušās sezonas 10. labāko Francijas komandu “Lorient”. Pirms spēles Mbapē bija ticies ar PSG vadību, un, kā šodien paziņojusi Parīzes vienība, tad šīs sarunas abu pušu nostāju mainīja. “Pēc ļoti konstruktīvām un pozitīvām sarunām starp Parīzes “Saint-Germain” un Kilianu Mbapē pirms PSG un “Lorient” spēles, futbolists šorīt tika atgriezts pirmās komandas treniņos,” teikts kluba paziņojumā.

Jau vēstīts, ka Mbapē šīs vasaras sākumā informēja PSG, ka pēc sava pašreizējā līguma beigām 2024. gadā neplāno turpināt sadarbību. Lai nākamgad 24 gadus veco uzbrucēju nepazaudētu par velti, Parīzes klubs Mbapē bija izvirzījis ultimātu – pagarināt kontraktu vai arī futbolists tiks pārdots jau šovasar. PSG no francūža atbildi tā arī nesagaidīja, un uzskatot, ka Mbapē jau tagad ir vienojies par pāreju uz Madrides “Real” nākamgad, sāka izskatīt piedāvājumus gan par iespējamiem transfēriem, gan futbolista izīrēšanu.

Grandiozāko piedāvājumu jūlija beigās izteica Saūda Arābijas klubs “Al-Hilal”, kas bija gatava šķirties no 300 miljonu eiro transfēra summas, bet pašam Mbapē maksāt algu 700 miljonu eiro apmērā. Mbapē gan no šī Saūda Arābijas “naudas maisa” atteicās.

 

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām