PSG apstiprina Mbapē nespēlēšanu dažu nedēļu garumā

27/07/2020 20:39

Francijas čempiones futbolā Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Kilians Mbapē nevarēs spēlēt “apmēram trīs nedēļas” pēc potītes sastiepuma Francijas kausa izcīņas finālā, kas var traucēt viņam piedalīties Čempionu līgas ceturtdaļfināla mačā 12.augustā pret Bergamo “Atalanta”, pirmdien paziņoja klubs.

Parīzes “Saint-Germain” otrdien Francijas kausa finālā guva 1:0 uzvaru pār “Saint-Etienne”, bet 31.minūtē par rupju paņēmienu pret Mbapē ar sarkano kartīti tika apveltīts pretinieku kapteinis Loiks Perēns. Divas minūtes vēlāk Mbapē tika nomainīts, jo nespēja turpināt spēli traumas dēļ.

Šis savainojums, iespējams, viņam liegs dalību Parīzes kluba Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē pret Bergamo “Atalanta” 12.maijā..

“Saint-Germain” paziņoja, ka atkārtoti veiktā medicīniskā izmeklēšana ir apstiprinājusi sākotnējo diagnozi – sastiepta labā potīte, turklāt Mbapē ir arī saišu bojājums.

Klubs norādīja, ka gaidāmais atgriešanās grafiks laukumā ir “apmēram trīs nedēļas”, kas nozīmē, ka viņš noteikti izlaidīs sestdienas Francijas Līgas kausa izcīņas finālu pret Lionas “Olympique”.

Diagnoze arī rada šaubas par to, vai kluba sekmēm, atsākot Čempionu līgas sacensības. Tomēr 21 gadu vecais spēlētājs varētu būt gatavs atgriezties ierindā pusfinālā, ja vācu speciālista Tomasa Tučela vadītais klubs līdz tam nokļūs.