PSG atraida Barselonas piedāvājumu par Neimaru; Ikardi saskaņojis līgumu Turīnā

Mauro Ikardi Foto: REUTERS/Alessandro Garofalo/Sportazinas

Spānijas futbola grands “Barcelona” vēl cer iegūt Francijas čempiones Parīzes “Saint Germain” uzbrucēju Neimaru, tādēļ atteikusi Minhenes “Bayern” īrēt Filipi Koutinju, kuru vēlas iesaistīt darījumā ar PSG, vēsta Spānijas un Francijas mediji.

“Barca” nav atmetusi cerības iegūt Neimāru, tomēr uzstāj uz maiņas darījumu ar piemaksu. Katalāņi ir gatavi uz Parīzi palaist Koutinju un piemaksāt 60-80 miljonus eiro. Šāds darījums PSG apmierinātu tikai tad, ja naudas summa būtu krietni lielāka.

“Le Parisen” vēsta, ka šāds piedāvājums ir spēkā jau vairākas nedēļas, bet Parīzes kluba vadība to nesteidzas pieņemt, izskatot citas iespējas. Izdevums arī vēsta, ka PSG vēlas Neimaru pārdot par lielu transfēra summu, bet, ja tas neizdosies, atstāt viņu sastāvā.

Neimars vēlas atgriezties Barselonā, bet Spānijas mediji ievērojuši viņa advokātu ieejot kluba ofisā pirmdien.

Tiek ziņots, ka “Neimara jautājums” var tikt atrisināts 15. vai 16.augustā, kad Liverpūlē norisināsies Eiropas futbola klubu asociācijas sanāksme, kurā piedalīsies gan PSG, gan “Barcelona” un “Real” klubu prezidenti.

Tāpat tuvākājās dienās oficiāla varētu kļūt Argentīnas uzbrucēja pāreja no Milānas “Inter” uz valsts čempioni Turīnas “Juventus”, vēsta Itālijas prestižais izdevums “La Gazzete dello Sport”.

Uzbrucējs atraidījis “Napoli”, “Roma” un “Monaco” piedāvājumus, lai pārietu uz Krištianu Ronaldu pārstāvēto komandu. Tiek ziņots, ka Ikardi jau saskaņojis individuālā līguma nosacījumus, kas paredzēs sadarbību uz piecām sezonām par astoņiem miljoniem eiro gadā.

“Juventus” pirms transfēra izziņošanas vēlas pārdot Paolo Divalu vai Mario Mandžukiču.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par