PSG cieš pirmo neveiksmi Francijas čempionātā šosezon (VIDEO)

04/02/2019 11:21

Parīzes “Saimt-Germain” (PSG) vienība svētdien Francijas futbola čempionāta ietvaros piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon. PSG izbraukumā ar 1:2 (1:1) piekāpās Lionas “Olympique”.

Viesiem no Parīzes šis mačs gan sākās cerīgu, jo jau septītajā minūtē viņus vadībā izvirzīja argentīniešu pussargs Anhels di Marija, tomēr 33.minūtē neizšķirtu panāca Musa Dembelē.

Savukārt uzvaru mājiniekiem 49.minūtē nodrošināja Nabils Fekirs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

“Nezinu, vai bijām pelnījuši zaudēt. Jā, pirmajā puslaikā nedemonstrējām to labāko sniegumu, tomēr pēc tam mēs dominējām,” sacīja viens no PSG komandas līderiem Kilians Mbapē.

PSG vienībai līdz pavasarim būs jāiztiek bez savas lielākās zvaigznes Neimara, kurš ir atsvaidzinājis pēdas savainojumu. Sagaidāms, ka viņš nevarēs piedalīties arī abos UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mačos pret titulēto Anglijas klubu Mančestras “United”.

Tikmēr PSG tuvākā sekotāja “Lille” piektdien ar 4:0 (2:0) savā laukumā sagrāva “Nice” futbolistus.

Savukārt sestdien neveiksmju joslu pārtrauca “Monaco”, kas, pateicoties pieredzējušā Franseska Fabregasa vārtu guvumam, savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja “Toulouse”.

“Monaco”, kas šosezon cīnās par izdzīvošanu Francijas čempionātā, pie uzvaras līgā nebija tikusi kopš decembra jeb gandrīz divus mēnešus.

Francijas čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 56 punktiem 21 mačā atrodas PSG, kamēr “Lille” guvusi 46 punktus 23 cīņās. Tikmēr pirmo trijnieku ar 43 punktiem noslēdz Lionas “Olympique”, bet tai ar 37 punktiem 22 spēlēs seko “Saint-Etienne”.