PSG Francijas čempionātu sāk ar drošu uzvaru pār “Olympique”

12/08/2019 00:05

Francijas futbola grands Parīzes “Saint-Germain” (PSG) svētdien ar drošu uzvaru pār Nīmas “Olympique” sāka vietēja čempionāta turnīru.

PSG savā laukumā pārliecinoši ar 3:0 apspēlēja “Olympique” vienību. 24. minūtē ar 11 metru soda sitienu rezultātu atklāja Edinsons Kavani.

Otrā puslaika ievadā talantīgais Kilians Mbapē no tuvas distances pēc Huana Bernāta piespēles trieca bumbu vārtu tīklā un pārsvaru dubultoja, bet 69. minūtē Anhels Di Marija pēc Mbapē piespēles trīskāršoja pārsvaru.

PSG spēles pieteikumā nebija iekļāvusi Brazīlijas uzbrucēju Neimaru, kurš vēlas komandu pamest. Komandas fani veltīja skarbus izteicienus Neimara virzienā.

Citos mačos Lilles “OSC” savā laukumā ar 2:1 pārspēja “Nantes” vienību, bet “Strasbourg” savās mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Metz” klubu.