PSG galvenais treneris: Neiespējami aizstāt Neimaru

Tomass Tuhels, sportazinas.com
Tomass Tuhels un Edisons Kavani | Foto: Photo by FRANCK FIFE / AFP

Francijas futbola granda Parīzes “Saint Germain” vietējo čempionātu sāka ar pārliecinošu uzvaru pār Nīmas “Olympique” – 3:0, bet komandas pieteikumā neatradās vieta Brazīlijas uzbrucējam Neimaram, kurš vairs nevēlas būt daļa no komandas.

Pēc spēles komandas galvenais treneris Tomass Tuhels apstiprināja, ka Neimara neiekļūšana spēles pieteikumā saistīta ar to, ka notiek pārrunas ar citām komandām. “Pārrunas starp PSG, Neimaru un citām komandām notiek. Tas ir viss, ko šobrīd varu pateikt,” sacīja Vācijas speciālists.

“Uz lietam jāskatās realistiski: jāmeklē sava spēle bez Neimara. Ir neiespējami atrast tādu spēlētāju, kurš spētu izdarīt tās pašas lietas. Mēs nevaram viņu zaudēt un nomainīt viņu ar kādu līdzīgu,” turpināja Tuhels.

“Man patīk . Gribētu turpināt ar viņu strādāt, tāpat ar Kilianu Mbapē un pārējiem. Nevarēšu aizmigt, ja viņš aizies. Man nav jaunumu. Transfēru logs vēl nav aizvērts, jāsaprot, ka realitāte ir tāda kā ir, varam viņu zaudēt,” noslēdza PSG vadītājs.

Jau iepriekš vēstīts, ka Brazīlijas izlases uzbrucējs veic pārrunas ar Spānijas futbola grandiem Madrides “Real” un “”. Spānijas mediji aizvadītajā nedēļā ziņoja, ka Neimars, visticamāk, pievienosies savas bijušās komandas niknākajiem konkurentiem “Real”, jo Barselonas komandas vadība ar parīziešiem vēlas veikt maiņas darījumu, kamēr PSG uzstāj uz pilnvērtīgu transfēru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par