PSG izcīna uzvaru Francijas čempionātā, taču zaudē Kavani (VIDEO)

09/02/2019 22:20

Francijas vadoša komanda Parīzes “Saint-Germain” sestdien vietējā čempionāta ietvaros sestdien ar rezultātu 1:0 savā laukumā pārspēja Bordo “Girondins”.

Jau no paša spēles sākuma ļoti bīstami un daudz uzbruka mājinieki, taču vārtus spēles sākumā tā arī neizdevās gūt. Spēles 40. minūtē pēc tālās piespēles viesu soda laukumā ielauzās beļģu futbolists Tomass Menjē, taču viņš tika paklupināts un tiesnesis nevilcinoties norādīja uz 11 metru soda sitienu. To sekmīgi realizēja Edinsons Kavani.

Pēc spēles ASV medijs “ESPN” atklāja, ka pēc realizētā soda sitiena Kavani sajutis sāpes augšstilbā, bet otrajā puslaikā viņš laukumā vairs neatgriezās.

Ja trauma ir nopietna, tad šis ir nopietns zaudējums Parīzes klubam, jo jau nākamajā otrdienā viņiem ir jācīnās UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā pret Mančestras “United”.

Jau ziņojām, ka Francijas futbola grandam būs jāiztiek arī bez brazīliešu superzvaigznes Neimāra, kurš janvāra beigās atsvaidzināja pēdas savainojumu un būs spiests izlaist divus mēnešus.