PSG kronēta par Francijas čempioni

Neimars un Kilians Mbapē, sportazinas.com
Neimars un Kilians Mbapē | Foto: Paris "Saint-Germain"

Francijas futbola vadošā komanda Parīzes “Saint-Germain” pēc sezonas atcelšanas koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ kronēta par šīs valsts augstākās līgas uzvarētāju. Pagaidām gan nav zināms, kas notiks ar pēdējo divu vietu īpašniecēm un vai tām būs jāpamet “”.

līdz ar to tagad ir septiņi Francijas čempionāta tituli pēdējos astoņos gados.

Jau vēstīts, ka 2019./2020.gada futbola sezona Francijā pēc valdības lēmuma par masu pasākumu un profesionālā sporta valstī neiespējamību līdz septembrim, ņemot vērā koronavīrusa krīzi, ir beigusies, trešdien dienas sporta laikrakstam “L’Equipe” atzina Francijas Futbola federācijas prezidents Noels Legrē.

Otrdien premjerministrs Eduārs Filips sīki aprakstīja, kā Francija var atvieglot ārkārtējās situācijas ierobežojumus, taču parlamentam paziņoja par 2019./2020.gada sezonas profesionālā sporta neatsākšanos.

“Pareizais lēmums ir pārtraukt spēles,” Legrē pauda “L’Equipe”. “Veselībai ir prioritāte”.

“Saint-Germain” Francijas spēcīgākajā līgā ar 12 punktu pārsvaru ieņem turnīra tabulas pirmo pozīciju, taču tabulas beigu daļā situācija nav tik viennozīmīga.

PSG prezidents Nasers al Helaifi iepriekš izteicās, ka viņš pieņem Francijas valdības lēmumu, taču komanda nepieciešamības gadījumā spēlētu ārzemēs, lai pabeigtu Čempionu līgu. Tiek plānots, ka UEFA astotdaļfinālā pārtrauktās Čempionu līgas sacensības beigs augustā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par