PSG Neimara aiziešanas gadījumā centīsies iegūt vienu no “Liverpool” līderiem

Gadījumā, ja Francijas futbola milzi Parīzes “Saint-Germain” (PSG) pamestu brazīlietis , tad komanda mēģinātu iegūt Anglijas vienības “Liverpool” spīdekli Sadio Manē. 

Pagājušajā vasarā Manē vārds vairākas reizes tika locīts ar Spānijas grandu Madrides “Real”, taču šobrīd tiek ziņots, ka par galveno kandidāti varētu kļūt PSG. 

Pašlaik 27 gadus vecajam senegāliešu uzbrucējam ir spēkā līgums ar “Liverpool” līdz 2023. gada 2. jūnijam, taču nav izslēgts variants, ka Manē pats varētu pieprasīt maiņu. 

Jau ziņojām, ka cits Spānijas klubs “Barcelona” šovasar centās atpirkt Neimaru no PSG, kuru aizpērn par 222 miljoniem eiro pārdeva Francijas klubam. Klīda daudz runu par to, kur karjeru varētu turpināt 27 gadus vecais brazīlietis, taču Neimara sāga noslēdzās ar viņa palikšanu PSG rindās vismaz līdz nākamajam transfēru logam. 

Šajā sezonā Manē 21 mačā “Liverpool” rindās izcēlies ar 13 vārtu guvumiem, septiņām rezultatīvajām piespēlēm un vienu dzelteni kartīti. 

Tikmēr Neimars deviņos mačos atzīmējies ar sešiem vārtiem, vienu rezultatīvu piespēli un vienu dzelteno kartīti. Brazīlietis šo sezonu sāka ar vēlāk nekā citi, jo ārstēja iepriekš gūto potītes savainojumu. Tāpat viņš izlaida sešas Francijas čempionāta spēles apakšstilba savainojuma dēļ. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par