PSG nespēj uzvarēt “Strasbourg”, titula svinības jāatliek uz nākamo maču (VIDEO)

08/04/2019 00:36

Svētdien Francijas čempionāta 31. spēļu kārtā futbola grands Parīzes “Saint-Germain” (PSG) savā laukumā nespēja uzvarēt “Strasbourg” vienību – 2:2.

Jau mača 13. minūtē vadībā izvirzījās mājinieki, kad precīzs bija Eriks Maksims Šupo-Motings, bet 26. minūtē viesi rezultātu izlīdzināja – vārtus guva Nuno da Košta.

12 minūtes vēlāk Entonijs Gonsalvešs vadībā izvirzīja viesus. Vien mača izskaņā titulētais Parīzes klubs spēja izlīdzināt rezultātu – 82. minūtē Tilo Kērers guva vārtus.

Pēc vicelīderes “Lille” neizšķirta Reimsā (1:1) radās skaidrība, ka PSG jau svētdien savā laukumā uzvaras gadījumā varēja kļūt par Francijas čempiones titulu.

Citos mačos “Lille” cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Stade de Reims”, “Touluse” ar 1:0 pārspēja “Nantes”, bet “Nice” uzvarēja “Montpellier” ar 1:0.