PSG pārstāvis: Neimars drīkst pamest komandu, ja viņam ir izteikts piedāvājums, kas apmierina visus

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: stadiumastro.com

Arvien vairāk tiek runāts par brazīliešu futbola superzvaigznes Neimara un Francijas kluba Parīzes “Saint-Germain” (PSG) ceļu šķiršanos, jo futbolists iepriekš neapmeklēja komandas pirmssezonas treniņu.

Iepriekš jau ziņots, ka brazīliešu superzvaigzne pirmdien neieradās uz kluba pirmssezonas treniņu, līdz ar to vienība pieņemšot attiecīgos soda mērus. Futbolista tēvs gan stāstīja, ka ar komandu nebija, jo viņš apmeklēja labdarības pasākumu, par kura norisi PSG jau savlaicīgi bijusi informēta.

Šādu informāciju otrdien sarunā ar laikrakstu “Le Parisien” noliedza PSG vienības sporta direktors Leonardu, kurš neslēpa, ka Neimars ar klubu nebija saskaņojis savu neierašanos uz pirmssezonas treniņu.

Futbolists jau iepriekš paudis vēlmi atgriezties Spānijā, tomēr Leonardu piezīmēja, ka kontakts ar “Barcelona” vienību ir bijis, bet pavisam lietišķs un bez konkrētiem piedāvājumiem.

“Neimars drīkst pamest PSG, ja viņam ir izteikts piedāvājums, kas apmierina visas iesaistītās puses,” teica Leonardu. “Taču pagaidām mēs nezinām ne cenu, ne kādu interesentus, kuri vēlētos iegādāties futbolistu. Viens mums ir skaidrs – viņam aizvien ir spēkā esošs trīs gadu līgums ar PSG un, tā kā mēs neesam saņēmuši nevienu piedāvāju, sīkāk komentēt neko nevaram.”

Jau ziņots, ka spāņu un franču mediji iepriekš informējuši, ka “Barcelona” un PSG ir diskutējuši par detaļām darījumam, kas Neimaram ļautu atgriezties Spānijas čempionē. Spānijas plašsaziņas līdzekļi arī vēsta, ka brazīlietis ir gatavs ievērojamam algas samazinājumam.

Tikmēr “Barcelona” viceprezidents Žordi Kardoners atzina, ka kontakts ar Brazīlijas superzvaigzni nav bijis un viņa pievienošanās klubam neesot tā prioritāte.

Neimars šo divu sezonu laikā PSG sastāvā 58 spēlēs guvis 51 vārtus, tomēr regulāri cīnījies ar savainojumiem un izpelnījies kritiku par savu attieksmi. Savukārt “Barcelona” viņš pārstāvēja no 2013. līdz 2017.gadam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par