PSG piedzīvo pirmo neveiksmi Francijā kopš pagājušā gada marta

02/01/2023 10:08

Francijas futbola klubs Parīzes “Saint-Germain” (PSG) svētdien piedzīvoja neveiksmi Francijas čempionāta mačā, zaudējot pirmo reizi kopš 2022.gada marta. PSG izbraukumā ar rezultātu 1:3 (1:2) atzina “Lens” pārākumu.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā pēc spēlētām piecām minūtēm, kad vārtus guva Pšemislavs Frankovskis. Vēl pēc trīs minūtēm ar precīzu sitienu atbildēja Igo Ekitike, izlīdzinot rezultātu 1:1. Spēles turpinājumā mājinieki guva divus bezatbildes vārtus, precīziem esot Luī Opendam un Aleksisam Klodam-Morisam un atnesot “Lens” panākumu.

PSG šajā mačā vēl nedevās laukumā argentīnietis Lionels Mesi, kuram vēl ir dota atpūta pēc Pasaules kausa finālturnīra, kā arī nespēlēja brazīlietis Neimars, kurš iepriekšējā spēlē nopelnīja sarkano kartīti, par to saņemot diskvalifikāciju uz nākamo spēli. Parīzieši pēdējo neveiksmi piedzīvoja 2022.gada 20.martā, kad ar 0:3 Francijas čempionāta mačā piekāpās “Monaco” futbolistiem.

Neskatoties uz neveiksmi, PSG ar 44 izcīnītiem punktiem 17 aizvadītās spēlēs turnīra tabulā saglabā pirmo vietu, kamēr “Lens” ar 40 punktiem tikpat mačos atrodas par vienu pozīciju zemāk.