PSG piedzīvo vēl vienu zaudējumu Francijas līgā

Parīzes Saint Germain pretNantes, sportazinas.com
Parīzes Saint-Germain pret Nantes Foto: Paris Saint-Germain

Parīzes “Saint-Germain” (PSG) trešdien atkal neizmantoja iespēju priekšlaicīgi kļūt par Francijas čempioni futbolā.

PSG izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:2) piekāpās pieticīgās “Nantes” futbolistiem.

Parīzes komandai šī spēle gan sākās ļoti pateicīgi, jo 19.minūtē to vadībā izvirzīja Dani Alviss, tomēr jau pēc trim minūtēm Djēgu Karluss panāca neizšķirtu, bet 44.minūtē Variss Majēds jau vadībā izvirzīja mājiniekus.

Savukārt mača 52.minūtē Karluss ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca jau 3:1. No zaudējuma PSG neizglābās, lai gan pamatlaika priekšpēdējā minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja talantīgais turks Metehans Guklu.

PSG šosezon Francijas čempionātā piedzīvojuši trīs zaudējumus, no kuriem divi tagad bijuši pēc kārtas.

Parīzes klubam šajā cīņā nepalīdzēja Kilians Mbapē, turklāt tas joprojām spiests spēlēt bez tādām zvaigznēm kā Neimars, Edinsons Kavani un Anhels di Marija.

Tiesa, tuvākajā laikā PSG, visticamāk, nodrošinās sesto Francijas čempiontitulu pēdējo septiņu gadu laikā, jo tās pārsvars pār tuvāko sekotāju “Lille” ir 17 punkti, bet līdz čempionāta beigām atlikušas sešas kārtas, kurās iespējams izcīnīt maksimums 18 punktus. Nākamā iespēja Parīzes klubam tikt pie titula būs svētdien savā laukumā pret “Monaco”.