PSG sagrauj “Monaco”, Ķīnā izcīnot Francijas superkausu (VIDEO)

04/08/2018 21:09

Francijas superkausu futbolā sesto reizi pēc kārtas Ķīnas pilsētā Šeņženā izcīnījusi zvaigžņotā Parīzes “Saint Germain”, kas ar rezultātu 4:0 sagrāva galveno konkurenti Francijas čempionātā “AS Monaco”.

Jau no spēles sākuma nospiedošu teritoriālo pārsvaru (70:30) ieguva PSG, kas veica veirākus ļoti bīstamus, taču ne rezultatīvus izrāvienus. Spēles rezultātu ar lielisku soda sitienu no 20 metru attāluma atklāja argentīnietis Anhels di Marija.

Jau drīz vien – pēc sešām minūtēm – PSG vadību pēc lieliskas Stenlija Nsoki piespēles no sāna dubultoja Kristofers Nkuku (2:0), beigās šādi noslēdzoties arī visam pirmajam puslaikam.

Arī otrajā puslaikā dominēt turpināja PSG, tam 67. minūtē realizējoties arī trešajos gūtajos vārtos. Pēc vēl vienas lieliskas Stenlija Nsoki piespēles no sāna 3:0 panāca vien 18 gadus vecais amerikānis Timotijs Veā.

Punktu šim mačam spēles kompensācijas laika otrajā minūtē pielika Anhels di Marija, kurš realizēja ātro pretuzbrukumu, uzstādot PSG uzvaru ar graujošu rezultātu 4:0.

Tādējādi Parīzes superklubs Francijas superkausu izcīnīja sesto reizi pēc kārtas un septīto kopumā.