PSG super-trio katrs gūst pa vārtiem, “Dijon” pārsteidzoši sagrauj Nicu

26/08/2018 00:12
Parīzes

Sestdien norisinājās vairākas Francijas futbola līgas (Ligue 1) trešās kārtas spēles, no kurām tikai vienā fiksēts neizšķirts rezultāts.

Kā jau ierasts, uzvaras jau no pašas sezonas sākuma sāk krāt Parīzes “Saint-Germain”, kas savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) uzveica “Angers” vienību.

Mača rezultātu 12. minūtē atklāja urugvajietis Edisons Kavani, bet jau 22. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu, kad precīzs no 11 metru soda sitiena atzīmes bija Tomas Manjāni.

Otrais puslaiks pagāja franču tīņa Kiliana Mbapē zīmē. Vispirms viņš pēc Anhela Di Marijas piespēles 51. minūtē panāca 2:1, bet jau 66. minūtē viņš rezultatīvi asistēja Neimāram, kurš noformēja spēles beigu rezultātu – 3:1.

PSG sezonu iesākusi ar trim uzvarām trīs spēlēs.

Zīmīgi, ka vien pēc aizvadītām trīs kārtām ir palikušas tikai divas komandas, kas izcīnījušas uzvaras visās spēlēs. Neskaitot jau iepriekš piesaukto PSG, otra ir “Dijon” vienība, kas pārsteidzoši pārliecinoši uzveica “Nice” komandu, kas aizvien spēlē bez savainotā Mario Balotelli.

Zīmīgi, ka “Dijon” visus vārtus guva otrajā puslaikā – 67. minūtē precīzs bija Naifs Auguers, 83. minūtē Osama Hadadi, bet 86. minūtē un jau kompensācijas laikā precīzs bija Džuls Keita.

Interesants fakts – neskatoties uz graujošo rezultātu, “Nice” izpildīja vairāk sitienu – 16 pret deviņiem, kā arī vairāk kontrolēja bumbu, kas bija 56% pret 44%.