PSG un Neimārs piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā (VIDEO)

03/12/2017 00:20

Viens no planētas bagātākajiem futbola klubiem un Francijas dūzis Parīzes ”Saint-Germain” piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon, piekāpjoties ”Strasbourg” futbolistiem 1:2. PSG līdz šim mačam nebija zaudējusi ne reizi 15 mačos, izcīnot 12 uzvaras.

Tomēr Strasbūras komanda, kas atrodas 14. vietā, sagādāja pārsteigumu. Tā pirmā guva vārtus 13. minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Žoia Da Kosta, taču 42. minūtēs rezultātu izlīdzināja supertalants Kilians Mbapē. Pēc pirmā puslaika rezultāts vēstīja 1:1.

Otrā puslaika 65. minūtē Stefanē Bahokēns atkal panāca pārsvaru, kuru Strasbūrai izdevās nosargāt un izcīnīt savu ceturto uzvaru sezonu, kā arī sarūpēt PSG pirmo zaudējumu. Tādējādi Francijas čempionātā vairs nav nevienas komandas, kura līdz šim ne reizi nebūtu atzinusi citas komandas pārākumu.

Jāatzīmē, ka šajā spēlē PSG bija graujošs bumbas kontroles procents (73% – 27%), kā arī fantastiska sitienu attiecība vārtu virzienā (29 – 5). Tomēr vēl grandiozāku šos skaitļus padara fakts, ka PSG sitienu precizitāte bija traģiska, jo no visiem tikai pieci lidoja vārtu četrstūrī, kamēr vienreiz Havjers Pastore trāpīja arī pa vārtu stabu.

Pēc 16 aizvadītām spēļu kārtām pārliecinoša līdere joprojām ir PSG ar 41 punktu, kamēr tās tuvākais sekotājs ir pašreizējais Francijas čempions ”Monaco” (32). Savukārt pēdējā vietā atrodas kādreizējais Jāņa Ikaunieka klubs ”Metz”, kas 16 mačos uzvarējis tikai vienreiz un sakrājis piecus punktus.