Publicēti NBA čempiona Janga aizturēšanas video

27/08/2018 13:06

Jau vēstīts, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Niks Jangs, kurš aizvadītajā vasarā kļuva par NBA čempionu Goldensteitas “Warriors” sastāvā, piektdienas vakarā Holivudā ticis arestēts par nepakļaušanos policijai.

Jangs pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus, ko fiksējusi policijas ekipāža, bet neesot piekritis policijas pārstāvjiem, kā rezultātā izcēlies konflikts. Viņš arī atteicies sadarboties ar policijas darbiniekiem, tāpēc viņš tika aizturēts un nogādāts tuvākajā iecirknī

Nu arī publicēti kolorītā basketbolista aizturēšanas video.

Zīmīgi, ka šī nav pirmā reize, kad Jangs nonācis konfrontācijā ar likuma sargiem. 2016. gadā viņš tika aizturēts, kad pārvietojās pa Holivudas ielā savā auto un pārlieku skaļi tajā klausījās mūziku. Vēlāk sportists izteicies, ka tālākā konflikta eskalācijā iesaistījies, jo viens no policistiem esot viņu provocējis, ņirgājoties norādot uz viņa tā brīža kluba Losandželosas “Lakers” rezultātiem, kas bijuši pieticīgi.

Jangs NBA pavadījis 11 sezonas, pārstāvot tādas komandas kā Vašingtonas “Wizards”, Losandželosas klubus “Lakers” un “Cippers”, Filadelfijas “76ers” un jau pieminēto Goldensteitas “Warriors”.

Šobrīd Jangs ir brīvais aģents, bet kā reālāka kandidāte, kur viņš varētu turpināt savu karjeru, tiek minēta Hjūstonas “Rockets” vienība.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…