Pujacs palīdz “Dinamo” smagā spēlē izmocīt uzvaru, “Mogo” nomētā lietuviešus

01/10/2022 16:12
Dinamo Rīga

Rīgas “Dinamo” sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) mačā pagarinājumā tika pie panākuma, kamēr citā mačā graujošu uzvaru izcīnīja “Mogo”/LSPA vienība.

“Dinamo” viesu lomā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Hokeja skolu “Rīga”, izcīnot sesto panākumu pēc kārtas. Laukuma saimniekus spēles piektajā minūtē vadībā izvirzīja Rodions Boltramovičs, bet 16. minūtē neizšķirtu panāca Koba Jass. Otrās trešdaļas ievadā vārtus “Dinamo” labā guva Emīls Ezītis, taču Raivis Strazdiņš izlīdzināja rezultātu (2:2). Trešajā periodā nevienai no komandām negūstot vārtus, pagarinājuma pēdējā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Georgijs Pujacs.

“Mogo”/LSPA savā laukumā ar rezultātu 7:2 (4:0, 2:1, 1:1) pārliecinoši uzvarēja Viļņas “7bet-Hockey Punks”. Rīgas komandas labā vārtus guva Dāniels Gontars, Harijs Šmits, Artūrs Ozoliņš, Kārlis Ozoliņš, Niks Zīle, Rolands Strautiņš un Rūdolfs Maslovskis. Viesu rindās ar precīziem metieniem izcēlās Tads Kumeļausks un Edgars Ribakovs.

Vēl vienā spēlē Rīgas “Prizma” izbraukumā ar rezultātu 9:2 (4:0, 4:1, 1:1) sagrāva “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” vienību. “Prizma” vienība rezultatīvākais bija Matīss Strauss, kurš guva četrus vārtus. Vēl divas ripas Daugavpils komandas vārtos raidīja Elvis Kaimiņš, bet pa vienai reizei precīzi bija Kristers Bormanis, Daņila Dubovs un Kristaps Millers. Mājinieku labā vārtus guva Maksims Galilejevs, un precīzu soda metienu izpildīja Vadims Vabiščevičs.

Turnīra tabulas galvgalī ar 15 punktiem deviņās spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet otrajā pozīcijā ar 15 punktiem septiņos mačos ir “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar tādu pašu punktu skaitu astoņās spēlēs seko Rīgas “Dinamo”, kamēr sešus punktus septiņos mačos guvusi Hokeja skola “Rīga”. Piektā ar četriem punktiem sešās spēlēs ir Viļņas “7bet-Hockey Punks”, sestajā pozīcijā ar diviem punktiem piecos mačos “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”, divi punkti piecos dueļos ir Kauņas “City”, kurai seko Rīgas “Prizma” ar diviem punktiem sešās spēlēs, kamēr pēdējā ir četros mačos zaudējusī Elektrēnu “Energija”.