Pukinsks atgriežas LFF ģenerālsekretāra amatā

Edgars Pukinsks, sportazinas.com
Edgars Pukinsks | Foto: LFF

Otrdien Latvijas Futbola federācijas () valdes ārkārtas sēdē ar vienbalsīgu lēmumu ģenerālsekretāra amatā apstiprināts , kurš šajā amatā bija no 2016. gada aprīļa līdz šī gada 17. jūlijam.

Federācijā ilgu laiku strādājušais Pukinsks norādīja, ka visi centieni atrast kādus zemūdens akmeņus viņa aiziešanai no darba vasarā, ir lieki. Toreiz savu aiziešanu no LFF Pukinsks pamatoja ar vēlmi veltīt vairāk laika ģimenei, un uzsvēra, ka tas arī bija patiesais darba pārtraukšanas iemesls, nevis kādi konflikti ar iepriekšējo organizācijas prezidentu Kasparu Gorkšu.

“Ģimene bija īstais iemesls, bet paralēli tam bija arī mans nogurums no visa. Šobrīd mana ģimene nav diez ko priecīga par to, ka es atgriežos. Tas, kas šajās pirmajās dienās notiek publiskajā telpā, tas jau ir sitiens pa ģimeni. Taču ģimene mani ļoti atbalsta un saprot, kāda ir mana motivācija pieņemt šo izaicinājumu, kas publiskajā telpā dažiem varbūt šķiet dīvains,” komentēja Pukinsks.”

“Taču viņi saprot, ka vēlos palīdzēt futbolam attīstīties. Vēlos uzsvērt, ka man nebija aicinājumu ierasties te kā glābējam. Man bija jautājums, vai esmu gatavs atgriezties. Kurš mani uzrunāja pirmais, kurš pēdējais, manuprāt, nav vairs būtiski. Šodienas balsojums parādīja, ka visi valdes locekļi balsoja vienbalsīgi,” noteica ģenerālsekretārs.

“Valdei teicu – tas, ka mani ir uzrunājuši, ir viena lieta, bet es gaidu no viņiem gatavību sadarboties, pilnīgu atklātību. Lai ir asas diskusijas un viedokļa atšķirības, bet lai tas viss notiek kabinetā, caurspīdīgi un saprotami. Tas ir būtiskākais – vai mēs šeit varēsim izveidot komandu un strādāt efektīvi. Ja mēs šobrīd nevarēsim izveidot komandu iekšienē, arī no ārpuses tas izskatīsies nelāgi,” turpināja Pukinsks.

“Šobrīd jāizbeidzas visām diskusijām par spēlītēm. Vai tās ir, vai nav, to rādīs turpmākie notikumi. Šobrīd esmu gatavs meklēt dialogu un iespējas sadarboties futbola labā ar jebkuru: ar Vadimu, ar Kasparu, ar trešajām un ceturtajām pusēm. Mums jāiziet no terminiem pozīcija, opozīcija, labie, sliktie, kreisie vai kādi citi. Es nācu izrunāt vērtības un principus, kādos esmu gatavs sadarboties ar valdi. Šobrīd ir vairākas jomas federācijas darbā, kuras ir ļoti būtiski atrisināt pēc iespējas ātrāk,” noslēdza ģenerālsekretārs.

LFF arī šobrīd ir nosūtījusi pieprasījumu Uzņēmumu reģistram apstiprināt paraksta tiesības Edgaram Pukinskam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par