Pulevs: Džošua baidās cīnīties citur, izņemot Londonu

Entonijs Džošua un Kubrats Pulevs, sportazinas.com
Entonijs Džošua un Kubrats Pulevs | Foto: AFP PHOTO / Geoff CADDICK

Pasaules boksa smagā svara titulu pretendents Kubrats Pulevs uzskata, ka viņa cīņa ar britu Entoniju Džošua notiks Anglijas galvaspilsētā Londonā, jo Džošua esot pārāk nobijies, lai cīnītos citviet.

Džošua šā gada 20. jūnijā bija jāaizstāv savi IBF, WBA un WBO čempiona tituli pret bulgāru Pulevu, tomēr cīņa Covid-19 izplatības dēļ pārcelta uz nenoteiktu laiku.

“Mums ir viens smagsvaru čempions [Džošua], viņš pārāk lēni visu laiku izvēlas cīņas datumu,” “Betway Insider” blogam teica bulgāru bokseris. “Mēs saprotam, ka pasaulē šobrīd ir pandēmija, bet es domāju, ka mēs varam cīņu aizvadīt šogad – es būšu sagatavojies, lai arī kurā dienā tā notiktu. Esmu gatavs, mēs trenējamies un gaidām datumu. 5. decembris ir tas, ko esam dzirdējuši no Londonas puses.”

“Mēs domājam, ka cīņa notiks tieši Londonā, jo viņš nobijies un vēlas tur cīnīties. Parasti varam cīņu aizvadīt jebkur (ne tikai Londonā). Tā nav mana problēma, es varu cīnīties tiešām jebkurā vietā. Esmu gatavs, izsalcis un zinu, ka uzvarēšu.”

Pulevs pievienoja: “Nav svarīgi kur – galvenais ir uzvarēt. Tā var būt laiva, stadions Eiropā, ASV vai Saūda Arābijā, man tas neko nenozīmē.”

Gaidot, kamēr Puleva un Džošua cīņai tiek atrasts jauns datums, brits piekritis divu cīņu duelim ar citu angļu bokseri Taisonu Fjūriju 2021. gadā. Tas aizvainojis 39 gadus veco bulgāru Pulevu.

“Viņš ir ļoti augstprātīgs. Runāt par dueli Fjūriju… viņš negrib domāt par manu cīņu, līdzīgi viņš rīkojās pirms cīņas ar Endiju Ruisu. Dzīve viņam parādījusi, ka šādi rīkoties ir slikti. Tieši tāpēc es viņam sagādāšu dzīves otro nokautu. Mēs parādīsim viņam un pasaulei.”

Džošua un Pulevam cīņa bija jāaizvada jau 2017. gadā, tomēr bulgāra trauma šādu scenāriju atlika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par