Pulisiks vēlreiz guvis augšstilba muskuļa traumu

05/04/2021 16:43
Kristians Pulisiks

Anglijas premjerlīgas vienības Londonas “Chelsea” futbolists Kristiāns Pulisiks guvis augšstilba muskuļa savainojumu, kā rezultātā uz nenoteiktu laiku būs ārpus ierindas. Sestdien “Chelsea” savā laukumā ar 2:5 (1:2) zaudēja Vestbromvičas “Albion”.  Pulisiks šajā duelī pirmajā puslaikā guva vārtus, bet otrajā puslaikā viņš jau atradās uz rezervistu soliņa. Futbolistam tie bija pirmie vārti “Chelsea” rindās kopš 5.decembra.

Īsi pirms otrā puslaika Pulisiks izgāja laukumā, tomēr sajuta diskomfortu kājā, kā rezultātā tika nomainīts. “Kristiāns pirms otrā puslaika devās laukumā, lai iesildītos, bet neilgi pēc tam paziņoja, ka augšstilba muskulis varētu neizturēt līdz spēles beigām, ja viņam būs jāspēlē arī atlikušās 45 minūtes,” sarunā ar kluba preses dienestu teica galvenais treneris Tomass Tuhels. “Šī iemesla dēļ nolēmām viņu nekavējoties nomainīt.”

Pulisiks kājas augšstilba muskuli pirmo reizi traumēja pērn 1.augustā, kad “Chelsea” Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa finālā tikās ar Londonas “Arsenal”. Futbolists šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, bet gūtais savainojums viņam laukumā liedza atgriezties līdz 3.oktobrim. “Chelsea” šosezon ar 51 punktu 30 spēlēs premjerlīgā ieņem ceturto vietu.