Punnenova pārstāvētā “Tigers” piedzīvo devīto zaudējumu pēc kārtas

24/02/2021 10:47

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien Šveices augstākās līgas (NL) spēlē ielaida trīs vārtus un nespēja glābt Langnau “Tigers” no zaudējuma. “Tigers” viesos ar 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) piekāpās “Davos” komandai. Punnenovs “tīģeru” vārtos atvairīja 35 no 37 metieniem un tvēra 94,59% raidījumu. “Davos” komanda savus trešo “golu” raidīja tukšos vārtos.

Cits Latvijas hokejists Toms Andersons šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un divas sekundes, kuru laikā divreiz bloķēja metienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Citā spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” viesos ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) pieveica “Biel-Bienne”. Ķēniņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, no kurām 43 sekundes nospēlēja vairākumā. Viņš reizi bloķēja metienu, nopelnīja divas soda minūtes un iekrāja neitrālu lietderību. Kristofs Bērči uzvaru kaldināja ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Visbeidzot Ženēvas “Servette” mājās ar 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1) papildlaikā atzina “Zug” pārākumu, kas ir līgas spēcīgākais klubs. Sandis Smons laukumā bija sešas minūtes un 40 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un reizi bloķēja metienu. Viņš nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Komandas biedrs Deniss Smirnovs nospēlēja piecas minūtes un 50 sekundes, uzvarēja trīs no četriem iemetieniem un nopelnīja neitrālu lietderību.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām visaugstāk atrodas “Lausanne”, kas 62 punktiem 33 spēlēs ieņem ceturto vietu. Ženēvas komanda ar 60 punktiem 34 mačos ieņem septīto vietu, kamēr “Tigers” 27 punktus iekrājusi 39 mačos un ierindojas pēdējā jeb 12.pozīcijā. Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.