Punnenova “tīģeri” cieš zaudējumu NLA spēlē

22/11/2020 11:32

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien nespēja glābt Langnau “Tigers” komandu no zaudējuma Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē.

“Tigers” viesos ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) atzina “Biel – Bienne” pārākumu.

Punnenovs pirmo periodu nostāvēja “sausā”, bet otrās trešdaļas sākumā viņš ekipējuma dēļ aizkavējās ģērbtuvē un vārtos stājās 19 gadus vecais Damiens Štetlers. Pēc nospēlētām divām minūtēm un 13 sekundēm jaunais vārtsargs bija spiests kapitulēt un savā postenī atgriezās Punnenovs. Turpinājumā latvietis ielaida trīs bezatbildes vārtus, bet pamatlaika pēdējās minūtēs viesi vienu “golu” atguva.

Punnenovs laukumā pavadītajās 56 minūtēs un 30 sekundēs atvairīja 23 no 26 pretinieku mestajām ripām.

“Tigers” uzbrucējs Toms Andersons spēlēja deviņas minūtes un 57 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Rihards Melnalksnis sestdien palika ārpus pieteikuma.

Citā spēlē Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās “Ambri Piotta”.

Smirnovs uz ledus pavadīja desmit minūtes un 59 sekundes, šajā laikā uzvarot vienā no trīs iemetieniem un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta. Smons palika ārpus pieteikuma.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” šobrīd atrodas pažiolācijā un ar 22 punktiem desmit spēlēs ieņem trešo vietu. “Servette” ar 19 punktiem desmit mačos ir piektā, bet “Tigers” ar astoņiem punktiem desmit dueļos ir priekšpēdējā starp 12 komandām.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.