Punnenovam izcils sniegums “Tigers” uzvarā

16/11/2019 23:32

Latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien aizvadīja lielisku maču, kaldinot viņa pārstāvētās Šveices Nacionālās līgas (NLA) komandas Langnau “Tigers” uzvaru ar rezultātu 2:1 pret “Lugano”.

Punnenovs spēlēja visu maču, atvairot 32 no 33 mesto ripu jeb 97%. Tāpat laukumā “Tigers” sastāvā izgāja uzbrucējs Toms Andersons. Viņš laukumā pavadīja astoņas minūtes un 51 sekundi, šajā laikā ar ievērības cienīgām darbībām neizceļoties un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr citā spēlē uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” ar 2:1 pārspēja “Ambri-Piotta” komandu.

Ķēniņš laukumā pavadīja 21 minūti un 39 sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar 3:2 apspēlēja “Davos”. Smirnovs spēlēja 12 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš spēli pabeidza ar neitrālu lietderību.