Punnenovam lielisks vakars Šveices čempionātā

20/01/2018 00:48

19.janvārī spēles Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) čempionātā spēles aizvadīja latviešu pārstāvētās komandas.

Tā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā “Tigers” mājās ar minimālu rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarēja “Kloten”, svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti jau spēles sākumā, kad spēles otrajā minūtē izcēlās somu uzbrucējs Ēro Elo.

Punnenovs atvairīja visus 35 pretinieku metienus, kas viņam bija pirmā “sausā” spēle šosezon.

Šīs sezonas kopējā statistika Punnenovam ir vidēji ielaistas 2,5 ripas un atvairīti 91,5% pretinieku metienu.

Tikmēr citā spēlē Elvis Merzļikins tika galā ar 30 no 33 pretinieku metieniem, palīdzot “Lugano” vienībai izbraukumā ar 6:3 (3:1, 0:1, 3:1) uzvarēt “Lausanne” komandu.

“Lugano” labā ar diviem vārtiem izcēlās Dario Bērglers.

Merzļikins šosezon laukumā devies 34 spēlēs, vidēji ielaižot 2,8 vārtus un atvairot 91,9% pretinieku metienus.

Savukārt Cīrihes “Lions”, kuru pārstāv uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, mājās ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja “Biel” komandu.

Ķēniņam tā bija otrā spēle pēc atlabšanas no smadzeņu satricinājuma. Viņš laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un spēli viņš pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šveices čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu līderpozīciju ar 84 punktiem 40 spēlēs ieņem “Bern”, kurai ar 74 punktiem seko “Zug”, bet “Lugano” ar 71 punktu ir trešā.

Tikmēr “Lions” ar 65 punktiem ir sestajā vietā, bet “Tigers” ar 55 punktiem ieņem devīto vietu 12 komandu vidū, par pieciem punktiem atpaliekot no pirmā astotnieka.