Punnenovam sāpīgs zaudējums, neveiksmes arī Ķēniņam un Merzļikinam

06/10/2018 23:56
Ivars Punnenovs

Šveices Nacionālajā līgā šovakar sāpīgu zaudējumu piedzīvoja latviešu vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau ”Tigers”. Tāpat neveiksmes cieta arī vārtsarga Elvja Merzļikina un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētās komandas.

Ivara Punnenova pārstāvētā ”Tigers” mājās ar 0:2 atzina ”Fribourg-Gotteron” pārākumu, abus vārtus ielaižot pašā mača izskaņā un piedzīvojot trešo zaudējumu pēdējos piecos mačos.

Latviešu vārtsargs atvairīja 36 no 37 pretinieku metieniem. Vienīgos vārtus Punnenovs ielaida nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika noslēgumam, kad viņa pārstāvētā komanda atradās mazākumā. Pēdējos vārtus viesi guva ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī 12 sekundes pirms mača beigas sirēnas.

Neveiksmi ar identisku rezultātu (0:2) piedzīvoja arī Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”, kas izbraukumā ar 0:2 piekāpās ”Bern” un cieta trešo zaudējumu jau pēc kārtas. Abus vārtus mājinieki guva jau pirmajā trešdaļā.

Ķēniņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 40 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat sauso neveiksmi piedzīvoja Elvja Merzļikina pārstāvētā ”Lugano”, ielaižot divus vārtus jau pirmajās astoņās minūtēs un viesos ar 0:3 atzīstot Ženēvas ”Servette” pārākumu.

Merzļikins palika uz rezervistu soliņa, bet viņa konkurents Štefans Millers tika galā ar 31 no 34 pretinieku mestajām ripām.

Šveices čempionāta kopvērtējumā ”Tigers” ar 12 izcīnītiem punktiem patlaban ieņem septīto vietu. Tikmēr ”Lugano” ar deviņiem punktiem atrodas devītajā pozīcijā, bet ”Lausanne” ar tikpat punktiem ierindojas 11. vietā.

Tikmēr Francijas čempionātā Artūrs Ševčenko guva vienīgos vārtus ”Mulhouse” mājās piedzīvotajā zaudējumā ”Grenoble” (1:5). Savukārt viņa komandas biedri Sandis Zolmanis un Rolands Vīgners nepiedalījās komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) Ērika Ševčenko un Ērika Žohova pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra” savā laukumā ar 2:1 papildlaikā uzveica ”Kurhan”. Ševčenko laukumā pavadīja 19 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr komandas sastāvu septembra beigās papildinājušais Žohovs joprojām gaida savu debiju ”Yugra” sastāvā.

Norvēģijas čempionātā Maksima Ponomarenko pārstāvētā ”Stjernen” viesos ar minimālo 0:1 piekāpās ”Sparta” hokejistiem. Alpu hokeja līgā Māris Jučers atvairīja 32 pretinieku metienus, nosargājot savu cietoksni neskartu un palīdzot ”Lustenau” izbraukumā sagraut ”Klagenfurt” (5:0). Savukārt Lielbritānijā sagrāvi piedzīvoja Georga Golovkova un Riharda Grigora pārstāvētā ”Lightning”, kas neguva nevienus vārtus un viesos ar 0:7 atzina ”Giants” pārākumu.