Punnenovs atvaira 28 metienus Šveices čempionāta spēlē

13/03/2021 13:20
Ivars Punnenovs

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien atvairīja 28 pretinieku metienus Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē, taču Langnauas “Tigers” viesos cieta minimālu zaudējumu. Punnenova, Riharda Melnalkšņa un Toma Andersona pārstāvētā “Tigers” viesos piekāpās “Bern” ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).

Punnenovs vārtos pavadīja 56 minūtes un 34 sekundes, spēles nogali viesiem aizvadot ar sesto laukuma spēlētāju. Vienus vārtus izdevās atgūt 34 sekundes pirms mača beigām, tomēr bija jāpiedzīvo zaudējums. Uzbrucējs Andersons ceturtajā maiņā laukumā pavadīja 12 minūtes un 45 sekundes, 35 sekundes no šī laika aizvadot mazākumā. Viņa kontā arī viens bloķēts metiens. Melnalkšņa savukārt nebija pieteikumā.

Citā mačā uzvaru svinēja Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas viesos ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pieveica “Fribourg”. Smirnovs ceturtās maiņas sastāvā uz ledus pavadīja piecas minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja divos no trim iemetieniem.

Smons septiņās minūtēs un 11 sekundēs laukumā spēles protokolā neatzīmējās. Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” spēlēs sestdien. No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām vislabāk sokas “Servette” vienībai, kas ar 76 punktiem 41 mačā ir pakāpusies uz otro vietu. “Lausanne” ar 68 punktiem 39 cīņās ir sestā, bet “Tigers” ar 30 punktiem 42 spēlē2 ir pēdējā starp 12 vienībām.

Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.