Punnenovs atvaira 40 metienus, palīdzot komandai pārtraukt zaudējumu sēriju

15/11/2020 12:55
Ivars Punnenovs

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien ar teicamu sniegumu palīdzēja Langnavas “Tigers” komandai izcīnīt uzvaru Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē.

“Tigers” viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja “Bern” vienību, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju un izcīnot pirmo uzvaru pēc nepilna mēneša pārtraukuma.

Punnenovs šajā duelī atvairīja 40 no 41 pretinieka mestās ripas. Viņš šosezon piedalījies piecos mačos, kuros vidēji ielaidis 2,61 ripu un atvairījis 92,02% metienus, kas abos statistikas rādītājos dod vietu labāko vārtsargu astoņniekā.

“Tigers” komandu pārstāvošie latviešu uzbrucēji Toms Andersons un Rihards Melnalksnis sestdien palika ārpus pieteikuma.

Citā spēlē Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” viesos ar 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) pārspēja “Davos” vienību.

Smirnovs uz ledus pavadīja 14 minūtes un vienu sekundi, šajā laikā uzvarot vienā no trīs iemetieniem un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta. Smons palika ārpus pieteikuma.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” šobrīd atrodas pažiolācijā, taču joprojām ar 22 punktiem desmit spēlēs saglabā pirmo vietu. “Servette” ar 18 punktiem astoņos mačos ir ceturtā, bet “Tigers” ar astoņiem punktiem deviņos dueļos ir priekšpēdējā starp 12 komandām.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.