Bindulim un Buncim zaudējums DEL

24/12/2020 02:42
Kristofers Bindulis

Vācija

Latvijas hokeja aizsargs Kristofers Bindulis un uzbrucējs Filips Buncis trešdien piedzīvoja otro zaudējumu Vācijas augstākajā līgā (DEL) Krēfeldes “Pinguine” rindās, bet neveiksmi vēl bez Artura Kuldas sastāvā savā laukumā piedzīvoja arī Nirnbergas “Ice Tigers”, abām komandām ieņemot divas pēdējās vietas turnīra tabulā.

Krēfeldes hokejisti mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) atzina Izerlonas “Roosters” pārākumu. Bindulis laukumā pavadīja precīzi 16 minūtes, reizi metot pa vārtiem un maču noslēdzot ar +/- rādītāju -1, bet Buncis 14 minūtēs un 16 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem.

25 gadus vecais Bindulis “Pinguine” rindas papildināja šovasar, bet divus gadus jaunākais Buncis par Krēfeldes komandas spēlētāju kļuva pagājušonedēļ. Komandas rindās vēl nebija līgumu ar klubu tikko parakstījušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums.

Tāpat šonedēļ Nirnbergas “Ice Tigers” komandai pievienojās aizsargs Artūrs Kulda, kurš arī trešdien vēl nedevās laukumā, viņa pārstāvētajai vienībai savā laukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpjoties Ingolštates ERC. Pēc divām kārtām ar diviem zaudējumiem “pingvīni” ieņem pēdējo vietu Ziemeļu grupā, bet “ledus tīģeri” – pēdējo vietu Dienvidu grupā.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.

Šveice

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien atvairīja 43 no 47 pretinieku metieniem Langnavas “Tigers” komandas zaudējumā savā laukumā Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē. “Tigers” mājās ar 1:4 (0:0, 0:0, 1:4) piekāpās Cīrihes “Lions” komandai. Punnenovs šajā mačā atvairīja 43 no 46 pretinieku mestajām ripām, atvairot 93,48% metienu. Pēdējie vārti tika zaudēti, spēlējot bez vārtsarga.

“Tigers” uzbrucējs Toms Andersons deviņās minūtēs un 17 sekundēs reizi meta pa vārtiem un nopelnīja +/- rādītāju -2, bet Rihards Melnalksnis uz ledus pavadītajās astoņās minūtēs un 14 sekundēs reizi meta pa vārtiem, uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem un maču beidza ar +/- rādītāju -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām čempionātā visaugstāk atrodama Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas ar 36 punktiem 18 spēlēs ir trešajā vietā. 27 punkti 15 mačos ir piektajā vietā esošajai Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētājai Ženēvas “Servette”, kamēr “Tigers” ar 14 punktiem 18 dueļos ieņem pēdējo 12.vietu. Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.