Punnenovs ielaiž pirmajā minūtē, Batņam trešais zaudējums pēc kārtas

17/09/2022 23:39
Ivars Punnenovs

Šovakar Šveices nacionālajā līgā (NL) Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” pēcspēles metienu sērijā “Davos”.

Punnenovam pirmo reizi stājās “Lausanne” vārtos un bija spiests kapitulēt jau pirmajā minūtē, kad precīzs bija Deniss Rasmusens. Par spīti neveiksmīgam sākumam, latviešu vārtsargs aizvadīja labu maču, atvairot 35 no 38 metieniem un vairākas reizes izglābjos sevis pārstāvēto komandu. Arī bullīšos latviešu vārtsargs izskatījās visai labi, atvairot četrus no pieciem pretinieku metieniem.

Tikmēr Ķēniņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 47 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem.

Vēl vienā mačā Denisa Smirnova pārstāvētā Ženevas “Servette” ar 0:2 zaudēja “Biel-Bienne”. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja vien 52 sekundes.

Sezonas pirmajā spēlē Zviedrijā hokeja līgā (SHL) Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” papildlaikā ar 3:2 pārspēja “Linkoping”. Latvijas izlases hokejists pieteikumā tika ierakstīts kā otrās maiņas uzbrucējs un sezonas pirmajā spēlē “Orebro” kapteinis pie punktiem netika.

Somijā otro zaudējumu divās dienās un trešo pēc kārtas cieta Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” – šoreiz ar 2:3 tika atzīts “KaIPa” pārākums. Batņa tika pacelts līdz trešajai maiņai, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.