Punnenovs ielaiž sešas ripas zaudējumā, Bukartam uzvara pret bijušo komandu

10/01/2020 23:07

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs atvairīja 35 no 41 pretinieka metiena, bet viņa pārstāvētā Langavas “Tigers” komanda ar 1:6 (1:2, 0:1, 0:3) Šveices nacionālajā hokeja līgā (NLA) atzina Cīrihes “Lions” hokejistu pārākumu.

Divus vārtus Punnenovs zaudēja spēles pirmajā periodā, vienu reizi tik pārspēts spēles otrajā trešdaļā, bet cīņas pēdējās 20 minūtēs tika pārspēts vēl trīs reizes.

Langavas komanda piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, turnīra tabulā saglabājot 7.pozīciju.

Savukārt 20 gadus jaunā Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” savu skatītāju priekšā ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) uzvarēja “Bern” komandu.

Deniss Smirnovs spēlēja komandas trešajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot 10:09 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem. Spēli Smirnovs noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Smirnovs aizvadījis 34 spēles, atzīmējoties ar pieciem vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts un viņa pārstāvētā Vācijas spēcīgākā čempionāta (DEL) komanda “Dusseldorf” ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) savu skatītāju priekšā uzveica Berlīnas “Eisbaren”.

Latviešu uzbrucējs laukumā pret savu bijušo komandu pavadītajās 11:55 minūtēs spēles protokolā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Bukarts spēlēja komandas trešjā uzbrucēju virknējumā.

Šajā sezonā jūrmalnieks aizvadījis 31 spēli, izceļoties ar 12 rezultativitātes punktiem: deviņiem vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.