Punnenovs kaldina “Tigers” panākumu, Smirnovs labi cīnās iemetienos

17/12/2019 23:31

Šovakar Šveices hokeja čempionātā pie uzvarām tika Ivara Punnenova, Toma Andersona un Denisa Smirnova pārstāvētās komandas, savukārt Ronalda Ķēniņa vienība cieta sauso zaudējumu.

Langnavas “Tigers” ar 2:1 apspēlēja Rapersvilas “Jona Lakers”. Vārtsargs Ivars Punnenovs atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem (96,43%), savukārt uzbrucējs Toms Andersons viņam atvēlētajās 5:54 minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” nespēja iemest kaut vienu ripu “Zug” vārtos, piedzīvojot zaudējumu ar 0:3. Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 15:43 minūtes, divas reizes patraucēja pretinieku vārtsargu un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Ženēvas “Servette” papildlaikā pārspēja “Davos” ar 3:2. Uzbrucējs Deniss Smirnovs viņam atvēlētajās 11:45 minūtēs pa vārtiem nemeta, bet bija labs citā spēles elementā, uzvarot septiņus no deviņiem iemetieniem.

“Servette” ieņem trešo vietu turnīra tabulā ar 48 punktiem 29 spēlēs, „Lausanne” ierindojusies sestajā pozīcijā ar 42 punktiem 28 mačos, savukārt “Tigers” ar 39 punktiem 27 cīņās atrodas septītajā vietā.

Tikmēr dienas vienīgajā mačā Čehijā “Mlada Boleslav” ar 4:1 pieveica Pardubices “Dynamo”. Mārim Bičevskim labs spēles laiks – 14:41 minūte. Uzbrucējs netika pie rezultativitātes punktiem, toties uzvarēja septiņus no 14 iemetieniem. Viņa kontā arī divi metieni pa vārtiem. Latviešu hokejists nopelnīja pozitīvu lietderību +1.