Buncim rezultatīva piespēle; Punnenovs ielaiž vārtus papildlaikā

20/01/2021 23:56
Ivars Punnenovs

Vācija

Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā trešdien Filips Buncis rezultatīvi piespēlēja, taču viņa, Kristofera Binduļa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā vienība savā laukumā cieta devīto zaudējumu šīs sezonas deviņās spēlēs. Bunča, Binduļa un Karsuma pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine” savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) piekāpās Volfsburgas “Grizzly”.

Buncis 52.minūtē rezultatīvi asistēja Bretam Olsonam mača pēdējo vārtu guvumā. Viņš 12 minūtēs un 12 sekundēs laukumā spēli noslēdza ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Bindulis šajā duelī uz ledus pavadīja 25 minūtes un 21 sekundi, piecreiz mezdams pa vārtiem, kas komandā bija labākais rādītājs. Karsums 15 minūtēs un 41 sekundē četrreiz meta pa vārtiem.

“Pinguine” komanda zaudējusi visās deviņās spēlēs un bez punktiem Ziemeļu grupā ieņem pēdējo septīto vietu. DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.

Šveice

Vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē kapitulēja papildlaikā, nespējot glābt Langnavas “Tigers” no zaudējuma. “Tigers” mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) piekāpās “Ambri-Piotta”.

Punnenovs šajā spēlē atvairīja 14 no 16 metieniem, tiekot galā ar 87,5% raidījumu. Vārtsargs papildlaikā kapitulēja jau 27.sekundē, kad uzvaru viesiem izrāva Djego Kostners. Uzbrucējs Toms Andersons šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un divas sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā spēlē Ženēvas “Servette” viesos ar 3:5 (1:2, 2:2, 0:1) piekāpās “Zug”. Spēlei pieteikts bija Sandis Smons, bet aizsargs laukumā nedevās. Uzbrucējs Deniss Smirnovs turpina dziedēt savainojumu.

Jau ziņots, ka Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai “Lausanne” saslimšanas ar Covid-19 dēļ noteikta karantīna. No latviešu pārstāvētajiem klubiem visaugstāk atrodas “Servette”, kas 25 spēlēs iekrājusi 44 punktus un atrodas ceturtajā pozīcijā. “Tigers” ar 23 punktiem 27 mačos ieņem 11.vietu. Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.