Punnenovs saņēmis vairākus piedāvājumus un domā, kur turpināt karjeru

Ivars Punnenovs
Ivars Punnenovs | Foto: ROBERT HRADIL / RVS.MEDIA

Latvijas hokeja izlases kandidāts saņēmis vairākus piedāvājumus un šobrīd domā, kur turpināt profesionālo karjeru, liecina medija “Swiss Hockey News” pieejamā informācija.

Nākamajā vasarā 26 gadus vecajam vārtsargam beigsies pašreizējais līgums ar Šveices Nacionālās līgas (NLA) klubu Langnau “Tigers”, taču viņam piedāvājumi izteikti jau tagad.

“Swiss Hockey News” raksta, ka Punnenovs nesen aizvadījis sarunas ar “Bern” vienības menedžeri Florensi Šelingu, tomēr tas neesot vienīgais klubs, kas par latvieti interesējas. Plašāka informācija par to, kuru līgu klubi tie ir, nav pieejama.

Tikmēr “Tigers” menedžeris Marks Eihmans atklājis, ka viņš ir gatavs uz visu, kas viņa spēkos, lai Punnenovu saglabātu sastāvā.

“Tigers” komandu pametuši abi vadošie uzbrucēji Kriss DiDomeniko un Hari Pesonens un līdz ar to Punennovs tagad tiek uzskatīts par komandas lielāko zvaigzni. Latvietis izteicies, ka lēmums nav tikai viņa ziņā, jo viņš par to apspriedīsies arī ar sievu.

Punnenovs visu karjeru spēlējis Šveicē, tur uzsākot profesionālo karjeru “Pikes Oberthurgau U17” jauniešu vienībā. Viņš “Tigers” pārstāv jau kopš 2015. gada, turklāt Šveices mediji lēš, ka viņš ir lielākās algas saņēmējs komandā.

Punnenovs bijis arī Latvijas U17, U18 un U20 izlašu dalībnieks. Tāpat viņš ir pārstāvējis galveno izlasi, taču Punnenovam nav paveicies ar to, ka pēdējos gados Latvijai ir virkne spēcīgu vārtsargu, tādēļ pie teikšanas tikt ir ļoti grūti. Viņam jākonkurē ar tādiem ripu ķērājiem kā Kristeru Gudļevski, Jāni Kalniņu, Elvi Merzļikinu un tagad arī Matīsu Kivlenieku, kurš sevi nupat pieteicies Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par