Punnenovs tiek nomainīts, Ķēniņam pozitīva lietderība zaudējumā

07/12/2019 23:54

Šovakar latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs ielaida trīs ripas Šveices čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētā Langnavas “Tigers” vienība ar 2:5 zaudēja “Zug”.

Pretinieku uzvaras pamati tika ielikti pirmajā periodā, kad “Zug”latviešu vārtu vīra sargātajā cietoksnī iemeta trīs ripas. Pārtraukumā Punnenovs tika nomainīts, taču komandu tas neglāba, jo otrais vārtsargs ielaida vēl divus vārtus. Sev atvēlēto 20 minūšu laikā latvietis atvairīja 14 no 17 metieniem (82,35%).

Šosezon Punnenovs laukumā gājis 19 spēlēs, kurās viņš apturējis 92,07% pretinieku metienu, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgā un vidēji ielaidis 2,37 vārtus. Ar 36 punktiem 26 spēlēs “Tigers” ieņem septīto pozīciju 12 komandu konkurencē.

Citā mačā Ronalds Ķēniņš palika bez rezultativitātes punktiem “Lausanne” zaudējumā papildlaikā pret “Davos”. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 16:57 minūtes, piecas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un bija uz ledus “Lausanne” vienīgajā vārtu guvumā, nopelnot pozitīvu lietderību +1.

26 Šveices čempionāta mačos Ķēniņš guvis trīs vārtus un atdevis deviņas piespēles. “Lausanne” piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas, ar 42 punktiem 27 spēlēs komanda ierindojusies sestajā vietā.

Neveiksmi piedzīvoja arī Denisa Smirnova pārstāvētā Ženevas “Servette”, kura zaudēja Rapersvilas “Jona-Lakers” ar 1:4. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16:55 minūtes, izdarīja piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā un uzvarēja sešus no 11 iemetieniem, spēli noslēdzot ar lietderību +1. 27 spēlēs Smirnovs guvis piecus vārtus un atdevis deviņas piespēles, savukārt “Servette” ieņem ceturto vietu ar 46 punktiem 28 mačos.