Punnenovs un Merzļikins palīdz komandām gūt kārtējās uzvaras

08/10/2017 00:25

Latvijas hokeja izlases vārtsargi Elvis Merzļikins un Ivars Punnenovs sestdien palīdzēja savām komandām gūt nu jau kārtējās uzvaras Šveices augstākās līgas (NLA) spēlēs.

“Lugano” savā laukumā ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) apspēlēja “Biel-Bienne” komandu, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas. Merzļikins šajā spēlē atvairīja 29 no 31 pretinieku mestās ripas, bet divus vārtus uzvarētājiem guva Gregorijs Hofmans.

Tikmēr Punnenovs atvairīja 38 no 41 metiena, bet viņa pārstāvētā Langnau “Tigers” komanda viesos ar 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 1:0) pagarinājumā apspēlēja “Lausanne”. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva Aleksejs Dostoinovs, bet “Tigers” tika pie trešās uzvaras pēdējās četrās spēlēs, turklāt vienīgā neveiksme šajā laikā piedzīvota pret “Lugano”.

Savukārt vēl vienā cīņā uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās “Davos” spēlētājiem.

Ķēniņš laukumā bija 11 minūtes un 48 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu, negatīvu lietderības koeficientu -1 un 2+2 soda minūtēm par spēli ar augsti paceltu nūju.

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 25 punktiem 11 spēlēs ir “Zug” komanda, kurai ar 24 punktiem desmit mačos seko “Zurich”, bet “Lugano” ar 20 punktiem pakāpusies uz trešo pozīciju.

Vēl septīto vietu ar 17 punktiem ieņem “Lions”, bet “Tigers” vienība ar 11 punktiem pakāpusies uz astoto pozīciju.