Punnenovs un “Tigers” smagi kapitulē Šveices čempionāta spēlē

16/12/2020 10:15
Ivars Punnenovs

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien atvairīja 30 no 35 pretinieku metieniem Langnavas “Tigers” komandas zaudējumā Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē.

“Tigers” mājās ar 0:5 (0:2, 0:0, 0:3) piekāpās “Fribourg-Gotteron” komandai.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 30 no 35 pretinieku mestajām ripām, atvairot 85,71% metienu.

“Tigers” uzbrucējs Toms Andersons deviņās minūtēs un 24 sekundēs bloķēja vienu metienu un reizi meta pa vārtiem, bet Rihards Melnalksnis uz ledus pavadītajās deviņās minūtēs un sešās sekundēs uzvarēja četros no 11 iemetieniem. Abi latvieši maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mačā tukšā palika Ronalds Ķēniņš, viņa pārstāvētajai “Lausanne” viesos ar 1:4 (1:2, 0:2, 0:0) zaudējot “Zug”.

16 minūtēs un 43 sekundēs laukumā, gandrīz piecas minūtes spēlēdams vairākumā, Ķēniņš divreiz meta pa mājinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, reizi bloķēja pretinieka metienu, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un maču noslēdza ar +/- rādītāju mīnus viens.

No latviešu pārstāvētajām komandām čempionātā visaugstāk atrodama Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas ar 31 punktu 15 spēlēs no NLA līderpozīcijām atkāpusies uz ceturto vietu. 27 punkti 15 mačos ir piektajā vietā esošajai Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētājai Ženēvas “Servette”, kamēr “Tigers” ar 14 punktiem 15 dueļos ieņem pēdējo 12.vietu.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.