Puslaika pārtraukumā gandrīz izkāvušies divi “Wizards” spēlētāji

12/01/2022 09:05
Montrezls Herels, Bredlijs Bīls un Kentaviuss Kaldvels-Pops

Aizvadītās nakts mačā starp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībām Vašingtonas “Wizards” un Oklahomasitijas “Thunder” (122:118) puslaika pārtraukumā izcēlās asumi starp diviem “Wizards” spēlētājiem Montrezlu Herelu un Kentaviusu Kaldvelu-Popu, turklāt abi bija gatavi arī izkauties.

Medijs “The Athletic” noskaidrojis, ka abi iesaistījās fiziskā strīdā, kurā nācās iesaistīties komandas biedriem. Situācijai pietuvināti avoti atklāja “The Athletic”, ka Herels bija neapmierināts, ka Kaldvels-Pops viņam vienā no epizodēm nepiespēlēja bumbu, abiem sākot lamāt vienam otru. Vārdu pa vārdam abiem neizturēja nervi un gan Herels, gan Kaldvels-Pops mēģināja iesist viens otram, taču cīņu paņēmieni bija neprecīzi, jo iejaucās komandas biedri.

Ieejot ģērbtuvē, konflikts bija beidzies. “The Athletic” raksta, ka drošības pēc tuvumā tik un tā palika apsargi, ja gadījumā konflikts būtu eskalējies, taču tas nenotika, un visi spēja nomierināties. Kaldvels-Pops šajā spēlē guva 16 punktus, bet Herels pievienoja 12 punktus un septiņas atlēkušās bumbas, turklāt abi spēlēja otrajā puslaikā.

Spēli aizvadīja arī latvietis Dāvis Bertāns, kurš laukumā pavadīja 12 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā iemeta deviņus punktus. Latviešu basketbolists mačā pret ”Thunder” izpildīja septiņus tālmetienus, no kuriem realizēja trīs mēģinājumus (42,9%). Bertāns šoreiz neizdarīja nevienu divpunktu metienu un netika arī pie iespējas izpildīt kādu soda metienu. Sev atvēlēto nepilnu 13 minūšu laikā Dāvis izcīnīja arī trīs atlēkušās bumbas (visas aizsardzībā) un bloķēja divus pretinieku metienus. Latvietis pabeidza maču bez nevienas kļūdas, taču nopelnīja vienu piezīmi un, neskatoties uz ”Wizards” izcīnīto uzvaru, ieguva negatīvu +/- rādītāju (-8), kas bija otrais sliktākais rādītājs komandā.