Pušpure saslimšanas dēļ neiziet uz starta B finālā

30/07/2021 07:11

Īriju pārstāvošā latviešu airētāja Sanita Pušpure piektdien saslimšanas dēļ neizgāja uz starta Tokijas olimpisko spēļu B finālā, teikts rīkotāju paziņojumā.

Jau ziņots, ka ceturtdien pusfinālā viņa uzrādīja vien piekto rezultātu pusfinālā, tādējādi paliekot ārpus A finālistu pulka. Viņai piektdien B finālā bija jācīnās par septīto vietu. Kā vēsta Īrijas sabiedrisko mediju portāls “rte.ie”, Pušpure jau vairākas dienas nav jutusies labi, ar ko izskaidrojams pieticīgais sniegums pusfinālā.

“Pēdējās pāris dienas neesmu jutusies labi un esmu spiesta izstāties no olimpiskās regates. Tas ir ļoti nepatīkami, jo pēdējos mēnešos bija laba sportiskā forma un biju gatava turpināt uz tādas nots. Olimpiskās spēles vienmēr ir liels mērķis, tādēļ mana sirds lūst, izstājoties šādā veidā,” teikts Īrijas Olimpiskās komitejas paziņojumā.

Jau ziņots, ka priekšsacīkstēs latviete uzrādīja sesto ātrāko laiku no 32 sacensību dalībniecēm, bet ceturtdaļfinālā viņai bija piektais labākais rezultāts. 39 gadus vecā Pušpure ir divkārtēja pasaules un divkārtēja Eiropas čempione, visus četrus titulus izcīnot pēdējos trīs gados. 2003.gadā zem Latvijas karoga viņa izcīnīja bronzu pasaules U23 čempionātā.

Iepriekšējās divās olimpiskajās spēlēs Pušpure regati noslēdza C finālos, izcīnot uzvaras, kas deva divas 13.vietas.

Tokijas olimpiskās spēles norisināsies no 23.jūlija līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….