Putins: Mēs no Krievijas izlases sagaidām ļoti daudz

Foto: rfs.ru

Krievijas prezidents Vladimirs Putins intervijā sacījis, ka par spīti valstsvienības sliktajai formai, tā Pasaules kausa finālturnīrā cīnīsies līdz galam un no izlases tiek gaidīts daudz.

Pasaules kausa finālturnīrs sāksies jau rītdien, kad plkst.18:00 Krievija atlāšanas spēlē, A apakšgrupā, spēkosies ar Saūda Arābijas valstsvienību.

“Mūsu komada pēdējā laikā nav sasniegusi augstus rezultātus,” iezīmēja Krievijas prezidents. Pēdējo reizi valstsvienība uzvaru izcīnīja 2017. gadā, kad 7. oktobrī pārbaudes spēlē ar 4:2 tika apspēlēta Dienvidkoreja. Kopš tā mača krievi zaudējuši Argentīnas, Brazīlijas, Francijas, Austrijas un izlasēm, bet neizšķirti spēlēts ar Irānu, Spāniju un Turciju.

Pasaules kausa finālturnīrs, A apakšgrupa, Krievija - Saūda Arābija
14.06.2018
1
1.44
X
4.50
2
9.60

Bet mēs no izlases sagaidām ļoti daudz. Visi Krievijas futbola fani un mīļoti gaida, ka komanda spēlēs ar cieņu, parādīs modernu un interesantu futbolu, kā arī cīnīsies līdz galam,” uzsvēra Putins.

Krievijas futbola izlase šobrīd pārdzīvo, iespējams, savus sliktākos laikus pēcpadomju periodā, jo tā FIFA rangā noslīdējusi uz 70.vietu un būs viszemāk esošā komanda starp 32 Pasaules kausa finālturnīra dalībniecēm.

Prognozēts, ka Pasaules kausa finālturnīrs Krievijai varētu izmaksāt aptuveni 600 miljonus ASV dolāru.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar