Putins tiekas ar Nurmagomedovu: Es pateikšu tavam tēvam, lai pārāk bargi tevi nesoda

Vladimirs Putins, Sportazinas.com
Foto: EPA

Krievijas federācijas prezidents Vladimirs Putins ticies ar Ultimate Fighting Championship (UFC) čempionu vieglajā svarā Habibu Nurmagomedovu un apsveicis viņu pēdējā uzvarā pār īru Konoru Makgregoru.

Jau vēstīts, ka svētdienas rītā ASV pilsētā Lasvegasā UFC cīņā par čempionjostu vieglajā svarā Nurmagomedovs (27-0) ceturtajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu pārspēja Makgregoru (21-4).

Cīņa noslēdzās uz negatīvas nots, jo pēc tās čempions Nurmagomedovs izlēca no ringa un uzbruka Makgregora sparingpartnerim Dilonam Denisam. Tāpat ringā ielēca vairāki Habiba komandas treneri un sāka izdarīt sitienus pret Makgregoru.

Putins Nurmagomedova rīcību novēla uz to, ko pirms cīņas bija sarunājis Makgregors. Zināms, ka pirms abu sportistu tikšanās svētdien, Makgregors bija apvainojis Nurmagomedova ģimeni, kultūru un reliģiju.

“Jebkurš pēc šādiem tekstiem būtu satrakojies un izlecis no ringa,” pauda Putins. “Ja mums uzbrūk no ārpuses, jebkurš varētu reaģēt šādā veidā. Tomēr labāk ir nenonākt līdz tādam līmenim.”

Pēc notikušā Habibs atvainojās visiem faniem, organizatoriem un Nevadas štatam, taču piebilda, ka viņa tēvs un treneris Abdulmanaps viņu mājās sodīs.

“Es pateikšu tavam tēvam, lai nesoda tevi pārāk bargi, jo tu tomēr cienīgi un pārliecinoši paveici galveno uzdevumu,” piebilda Krievijas prezidents.

ASV Nevadas štats varētu sodīt gan Makgregoru, gan Nurmagomedovu, kā arī uz kādu brīdi uzlikt viņiem diskvalifikāciju. Tomēr UFC prezidents Dana Vaits paudis, ka Makgregors vēlas revanša cīņu.

“Mums jāskatās, ko izlems Nevadas štata atlētu komisija un tikai tad varēsim plānot nākamos notikumus. Taču Konors jau man ir zvanījis un teicis, ka vēlas revanšēties,” atklāja Vaits.

 

Kā iepriekš vēstīts, UFC prezidents Deina Vaits uzskata, ka Habibam “pilnīgi noteikti” netiks atņemts nosargātais čempiontituls vieglajā svarā, taču cīkstonim, visticamāk, būs jāšķiras no prāvas naudas summas, kas varētu būt mērāma aptuveni ceturtdaļmiljona ASV dolāru apmērā (217 tūkstoši eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par