Šteinbergas rezultativitāte neglābj no neveiksmes, Putniņa pēc traumas atgriežas ar zaudējumu

01/12/2019 23:01

Spānija

Latvijas izlases basketboliste Kristīne Vītola svētdien guva sešus punktus Spānijas čempionāta desmitās kārtas mačā, sekmējot Salamankas “Perfumerias Avenida” uzvaru. Salamankas basketbolistes viesos ar rezultātu 66:57 (9:20, 22:17, 17:11, 18:9) apspēlēja Logronjo “Campus Promete”.

Vītola šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 50 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no septiņiem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām savu vienīgo “sodiņu”.

Tāpat viņa izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi, sakrādama divus efektivitātes koeficienta punktus.

Salamankas komanda ar astoņām uzvarām desmit spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu. Vītola Salamankas komandā spēlēja arī pirms četriem gadiem, bet iepriekšējā sezonā viņa bija viena no “TTT Rīga” līderēm.

Itālija

Tikmēr Anete Šteinberga guva 20 punktus Itālijas A sērijas mačā, bet neglāba Venēcijas “Umana Reyer” komandu no zaudējuma.

Šteinbergas un Lauras Melderes pārstāvētā “Umana Reyer” divu Eirolīgas komandu duelī viesos ar rezultātu 76:85 (10:23, 23:18, 18:26, 25:18) piekāpās Skio “Famila Wuber” vienībai.

Šteinberga nospēlēja 29 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā realizēja sešu no 12 divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un piecus no sešiem “sodiņiem”.

Tāpat viņa izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienreiz pārķēra pretinieču piespēli, divreiz kļūdījās, nopelnīja četras personiskās piezīmes, kā arī septiņreiz izprovocēja pretinieces uz noteikumu pārkāpumu.

Tikmēr Meldere bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Šteinberga bija rezultatīvākā Venēcijas komandā, bet pretiniecēm tikpat punktu guva Frančeska Doto.

Venēcietes, kuras ir “TTT Rīga” pretinieces FIBA Eirolīgas apakšgrupā, A sērijā ar sešām uzvarām astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu.

“Umana Reyer” iepriekšējā sezonā apstājās A sērijas pusfinālā.

Turcija

Tikmēr Turcijā pirmo spēli pēc izlasē gūtās traumas aizvadīja Aija Putniņa, kura 20 nospēlētājās minūtēs guva divus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, viņas pārstāvētajai Ankaras “Čankaja Universitesi” mājās ar 76:82 (10:18, 21:21, 24:22, 21:21) piekāpjoties citai šīs pilsētas vienībai “OGM Ormanspor”.

“Čankaja Universitesi” Turcijā ar trim uzvarām sešās spēlēs ieņem sesto vietu, bet Elīnas Dikeulaku pārstāvētā Adanas ASKI ar bilanci 1-5 ir 11.pozīcijā.