Putniņai augsta precizitāte un 22 punkti Turcijas kausa izcīņā

04/03/2020 09:09

Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāja Aija Putniņa otrdien guva 22 punktus Turcijas kausa ceturtdaļfināla spēlē, kaldinot Ankaras “Čankaja Universitesi” komandas panākumu.

“Čankaja Universitesi” Adanā notiekošā turnīra mačā ar rezultātu 91:77 (25:25, 25:15, 28:18, 13:19) pārspēja Elazīgas “Birevim” komandu.

Putniņa laukumā pavadīja 31 minūti un 26 sekundes, kuru laikā grozā raidīja astoņus no 11 divpunktu metieniem un divus no pieciem tālmetieniem.

Tāpat viņa izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, pārtvēra divas bumbas, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus un iekrāja 26 efektivitātes koeficienta punktus, kas bija labākais rādītājs komandā.

Putniņa un Latanja Vaita bija rezultatīvākās uzvarētāju rindās, bet pretiniecēm 24 punktus guva Kia Vona.

Pusfinālā Ankaras komanda ceturtdien mēros spēkus ar FIBA Eirolīgas klubu Stambulas “Fenerbahce Eznur Kablo”.