Putniņai rezultatīvs sniegums Turcijas kausa pusfinālā

05/03/2020 19:23

Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāja Aija Putniņa ceturtdien guva 17 punktus Turcijas kausa pusfinālā spēle, taču neglāba Ankaras “Čankaja Universitesi” komandu no zaudējumu.

Ankaras vienība Adanā notiekošā turnīra mačā ar rezultātu 65:73 (16:16, 18:24, 14:16, 17:17) piekāpās FIBA Eirolīgas klubam Stambulas “Fenerbahce Eznur Kablo”.

Putniņa laukumā pavadīja 35 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no astoņiem divpunktu metieniem, savu vienīgo “trīnīti” un četrus no pieciem soda metieniem.

Tāpat viņa izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva četras kļūdas, pārtvēra trīs bumbas, divas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un tika pie 19 efektivitātes koeficienta punktiem.

Putniņa bija rezultatīvākā savā komandā, bet pretiniecēm 18 punktus guva Elizabete Viljamsa.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfinālā Putniņa guva 22 punktus, kamēr Ankaras basketbolistes ar 91:77 pārspēja Elazīgas “Birevim” komandu.

Tikmēr Kristīne Vītola guva divus punktus Spānijas Karalienes kausa ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņas pārstāvētā Salamankas “Perfumerias Avenida” ar rezultātu 89:43 (28:15, 22:4, 18:11, 21:13) sagrāva Lugo “Ensino” vienību.

Vītola spēlēja 18 minūtes un 13 sekundes, grozā raidot vienu no pieciem divpunktu metieniem. Viņa arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, veica trīs piespēles un bloķēja vienu metienu.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Dževela Loida.

Salamankas komanda savā laukumā notiekošā turnīra pusfinālā sestdien mēros spēkus ar Vitorijas “Araski AES” vienību.