QPR uzvar “Everton” Anglijas Līgas kausā, Svaress atnes “Atletico” panākumu Spānijā

22/09/2021 09:41
QPR futbolisti

Anglija

Vakar Anglijas Līgas kausā norisinājās vairāki 1/16 fināla dueļi. Vienā no tiem Anglijas pēc spēka otrās līgas “Championship” vienība Londonas “Queens Park Rangers” (QPR) pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 3:2 pārspēja Anglijas premjerlīgas klubu Londonas “Everton”. Tāpat šo posmu nepārvarēja vēl viena premjerlīgas komanda “Watford”, kas ar 1:3 atzina “Stoke” pārākumu.

Citos mačos “Brentford” ar 7:0 sagrāva “Oldham”, “Burnlet” ar 4:1 uzvarēja “Rochdale”, “Leeds” ar 1:0, pateicoties pēcspēles sitienu sērijai, guva virsroku pār “Fulham”, Mančestras “City” bez lielām grūtībām ar 6:1 pieveica “Wycombe”, bet “Liverpool” ar 3:0 bija labāki par “Norwich”. Tāpat pie uzvarām tika arī “Preston” (4:1 pret “Cheltenham”), “Southampton” (3:2 pret “Sheffield United”) un “Sunderland” (2:0 pret “Wigan”).

Spānija

Tikmēr Spānijas “La Liga” turnīrā panākumu guva Madrides “Atletico”, kas ar 2:1 uzvarēja “Getafe”. Līdz pat spēles 78. minūtei “Atletico” atradās iedzinējos ar 0:1, jo 45. minūtē precīzs bija “Getafe” futbolists Stefans Mitrovičs, bet tad divreiz ar vārtu guvumu izcēlās “Atletico” zvaigzne Luiss Svaress, kurš otros vārtus iesita 90. minūtē.

Vakar trīs punktus turnīra tabulā ieguva arī “Rayo Vallencano”, kas otrā puslaika kompensācijas laika sestajā minūtē izrāva panākumu ar 2:1 pret Bilbao “Athletic”, kā arī “Celta Vigo”, kas ar 2:0 tika galā ar “Levante”.

Itālija

Itālijas A sērijā pie panākumiem tika “Atalanta” un Milānas “Inter” futbolisti. “Atalanta” ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Sassuolo”, abām vienībām vienībām vārtus gūstot pirmajā puslaikā. Savukārt “Inter”, pateicoties Mateo Darmiana, Edina Džeko un Ivana Perišiča goliem, ar 3:1 pārspēja “Fiorentina”. Tikmēr “Bologna” un “Genoa” duelī tika fiksēts neizšķirts 2:2.