Radulovs attālinās no Monreālas un citi NHL jaunumi

01/07/2017 13:55

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Montreālas “Canadians” kluba vadība nespēj atrast kopsaucēju sarunās par jaunu līgumu ar Krievijas hokejistu Aleksandru Radulovu. Gan uzbrucējs, gan kluba vadība vēlās sadarbību turpināt, tomēr kā ziņo Sportsnet, tad abas puses nevar vienoties par finansiālajiem darījuma nosacījumiem.

Tiek ziņots, ka Radulovs vēlas saņemt atalgojumu 6-7 miljonu ASV dolāru apmērā.

Liela interese par Radulovu ir arī Kontinentālajā hokeja līgā, kur visi līgas bagātākie klubi ir gatavi uzbrucējām likt galdā ienesīgākus līgumus nekā pats hokejists prasa NHL komandām. Krievijas mediji ziņoja, ka Radulovam piedāvātais atalgojums ir divas reizes lielāks kā viņš varētu saņemt Ziemeļamerikā.

Tāpat tiek ziņots, ka Monreālā nepaliks aizsargs Andrejs Markovs, kurš “Canadiens” rindās aizvadījis pēdējās 16 sezonas. 38 gadus vecais Markovs vēlas divu gadu līgumu par kopējo summu 12 miljoni dolāri, tomēr “Canadiens” vadība uz šādu darījumu nav gatava.

Par vienu no lielākajām zivīm brīvo aģentu tirgu tiek uzskatīts aizsargs Kevins Šatenkirks, kurš aizvadīto sezonu noslēdza Vašingtonas “Capitals” sastāvā, bet karjeras lielāko daļu pavadīja Sentluisas “Blues”. Tiek ziņots, ka Šatenkirks nonācis izvēles priekšā starp divām komandām. 28 gadus vecais aizsargs karjeru varētu turpināt Bostonas “Bruins” vai Ņujorkas “Rangers” komandās.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Šatenkirks laukumā izgāja 80 reizes, guva 13 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles.

30 miljonu vērtu līgumu vēlas noslēgt cits bijušais Vašingtonas “Capitals” aizsargs – Karls Alzners. Kā ziņo TSN, tad vairāki klubi izrāda pastiprinātu interesi par aizsarga pakalpojumiem.

Vinipegas “Jets” nolūkojusi sev pirmo vārtsargu Stīva Meisona personā. Aizvadītajā sezonā 29 gadus vecais kanādietis sargāja Filadelfijas “Flyers” vārtus, 56 spēlēs atvairot 90,8% sāncenšu metienu un ielaižot 2,26 ripas. Savukārt “Flyers” parakstījusi vienošanos ar kanādiešu vārtsargu Braienu Elliotu, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja Kalgari “Flames”. Divās sezonās Elliots iekasēs 11 miljonus dolāru.

Kolorado “Avalanche” vadība aktīvi mēģina atrast maiņas variantus, lai komandu pamestu uzbrucējs Mets Dušeins. Kā vēsta Columbus Dispatch pastiprinātu interesi izrāda Kolumbusas “Blue Jackets”, kas uz Denveru varētu sūtīt aizsargu Raienu Mareju. Tāpat Dušeins ir NHL finālistes Nešvilas “Predators” interešu lokā.

Sanhosē “Sharks” izskata iespējas kā sastāvā saglabāt abus par kluba ikonām uzskatītos uzbrucējus Džo Tortonu un Patriku Marlo. Abi hokejisti ir neierobežoti brīvie aģenti. Tika ziņots, ka Tortons varētu karjeru turpināt Losandželosas “Kings” rindās, bet NBC vēsta, ka Kalifornijas komanda ir gatava Tortonam piedāvāt līgumu kura termiņš būtu ilgāks par vienu gadu.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…