Radulovs un Kiviranta kopā iemet piecus vārtus, Dalasa iesoļo konferences finālā (VIDEO)

05/09/2020 09:09

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās divas Stenlija kausa konferenču pusfinālu septītās spēles. Dalasas “Stars” papildlaikā uzveica Kolorado “Avalanche” ar 5:4, bet Vegasas “Golden Knights” tika pie panākuma pār Vankūveras “Canucks” ar 3:0.

Cīņa starp “Stars” un “Avalanche” sanāca visai saspringta. Pirmos vārtus jau trešajā minūtē iemeta zvaigžņu uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, izmantojot skaitlisko vairākumu. Mača turpinājumā Kolorado vienība trīs reizes izvirzījās vadībā, bet pretinieki katru reizi spēja atspēlēties. Kad 3:40 minūtes pirms sirēnas Vladislavs Namestņikovs iemeta ceturto ripu Dalasas vārtos, šķita, ka tagad panākt izlīdzinājumu gan būs grūti, tomēr jau 10 sekundes vēlāk rezultāts bija 4:4.

Overtaima astotajā minūtē Džoels Kiviranta atnesa komandai uzvaru, gūstot savus trešos vārtus spēlē. Vēl divi vārti Radulova kontā, savukārt Dalasas vārtsargs Antons Hudobins atvairīja 40 no 44 metieniem. Pretinieku rindās divus vārtus iemeta Namestņikovs.

Dalasa pirmo reizi kopš 2007./2008. gada sezonas iekļuva konferences finālā, kur spēlēs pret “Golden Knights”, kas iemeta trīs ripas Vankūverai un arī iesoļoja nākamajā kārtā. Rezultāts tika atklāts vien mača 54. minūtē, kad precīzs bija Šo Teodors. Vēl divi vārti tika gūti tad, kad “Canucks” vārtsargs Tečers Demko jau bija uz komandas soliņa.

Gaidāmajā naktī Ņujorkas “Islanders” un Filadelfijas “Flyers” cīņā noskaidrosies arī Tampabejas “Lightning” pretiniece.