Rakela “Cracovia” Polijas čempionātā uzveic Gutkovska un Maksimenko “Termalica”

29/04/2018 20:49

Polijas augstākajā futbola līgā svētdien Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia” atpalicēju grupas mačā savās mājās ar rezultātu 4:2 (1:2) apspēlēja Ņidzicas “Termalica”, kuras sastāvā spēlē Vladislavs Gutkovskis un Vitālijs Maksimenko

Gutkovskis aizvadīja pilnu spēli, kamēr Rakels tajā iesaistījās no rezervistu soliņa. Savukārt Maksimenko tika pieteikts mačam, bet laukumā neizgāja. Latviešu futbolisti šajā mačā ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Spēles 6.minūtē Gutkovskis ielauzās pretinieku soda laukumā, taču pret viņu noteikumus pārkāpa mājinieku spēlētājs, uzkāpjot Latvijas spēlētājam uz kājas. Tiesnesis piešķīra 11 metru sitienu, kuru realizēja Samuels Štefāniks.

Pēc desmit minūtēm rezultātu izlīdzināja “Cracovia” spēlētājs Nikolajs Broks-Madsens, taču pirmā puslaika turpinājumā ar izcilu brīvsitienu izcēlās Rafaļs Gželaks, kurš atkal atguva pārsvaru “Termalica” vienībai.

Mača 60.minūtē laukumā nāca Rakels, taču viņš nepiedalījās nevienā no nākamajiem trīs “Cracovia” vārtu guvumiem. Divus 11 metru sitienus pēc kārtas realizēja Kšištofs Pjateks, kurš laukumā devās reizē ar Rakelu. Spēles izskaņā viņš guva vēl vienus vārtus, noformējot sev “hat-trick” un palīdzot Krakovas vienībai izcīnīt uzvaru.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka piektdien Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” savās mājās ar rezultātu 1:5 zaudēja Glivices “Piast” komandai.

Šobrīd Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 46 punktiem 33 mačos atrodas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 40 punktiem min “Arka”. Tikmēr ceturtā ar 37 punktiem dueļos ir Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem ieņem “Termalica”.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpina cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divi vājākie klubi.