Rakels pievienojas FC “Riga”

16/07/2018 08:13
Nokopēts
Deniss Rakels, www.sportazinas.com

Latviešu uzbrucējs Deniss Rakels pievienojies “SynoTip” Virslīgas klubam FC “Riga”, vēstīts kluba mājas lapā.

Rakels komandai pievienojies uz īres līguma nosacījumiem, pārējot no Kipras augstākās līgas vienības “Pafos”. Jāatzīmē, ka iepriekš gan uzbrucēja pievienošanās “Pafos” oficiāli nebija izziņota.

Iepriekšējo sezonu Rakels sāka vienā no spēcīgākajām Polijas komandām Poznaņas “Lech”, kam bija uz vienu sezonu izīrēts no Anglijas pēc spēka otrās līgas kluba “Reading”. Tiesa,  uzbrucējs “Lech” sastāvā nenostiprinājās un janvārī pievienojās Krakovas “Cracovia”, kurā jau iepriekš bija spēlējis un sezonas atlikušajā daļā 12 maču laikā guva vienus vārtus.

Poznaņas klubs nepiedāvāja Rakelam pagarināt līgumu, bet arīdzan “Reading” nevēlējās redzēt viņu sastāvā.

Jūnijā Rakels izvēlējās nepalīdzēt Latvijas futbola izlasei Baltijas kausā un pārbaudes mačā pret Azerbaidžānu, šajās spēlēs kā komandas galvenajam trenerim debitējot somam Miksu Pātelainenam un tā vietā izbaudot atvaļinājumu kopā ar ģimeni.

 

Jēkabpilī dzimušais futbolists profesionāla futbolista karjeru uzsāka “Liepājas Metalurga” sastāvā. Jau 2009. gadā Rakels Kurzemes komandas sastāvā desmit spēles uzsāka pamatsastāvā un guva deviņus vārtus, kļūstot arī par Latvijas čempionu. 2010. gadā viņam Liepājas komandas sastāvā spilgta sezona, 26 spēles un 18 vārtu guvumi.

18 gadu vecumā par Denisu bija liela interese no ārzemju klubiem, un 2011. gadā Rakels kļuva par Polijas Ekstraklases “Zaglebie Lubin” spēlētāju, bet turpinājumā Rakels divas sezonas pavadījā pēc spēka otrās līgas vienībā “GKS Katowice”. 47 spēlēs Polijas vienībā Latvijas futbolists guva 16 vārtus, pēc kā notika loģiska uzbrucēja atgriešanās Polijas augstākajā līgā.

2013./2014. gada sezonā Rakels spēlēja “Zaglebie Lubin” un Krakovas “Cravovia” komandās, taču tā nebija labākā sezona Rakelam. Jau nākamajā gadā Deniss spēra plašu soli uz priekšu – Cracovia sastāvā 31 spēle pamatstāvā un 11 vārti. 2015./2016. gada sezonā Rakels spēlēja vēl labāk un 20 spēlēs guva 15 vārtus Polijas Ekstraklasē, tādēļ saprotams bija vēl viens pakāpiens uz augšu karjerā – Rakels kļuva par Anglijas pēc spēka otrās līgas komandas ”Reading” futbolistu. Denisam pirmajā sezonā 12 spēles un trīs vārti.

Rakelam arī 21 spēle nacionālajā izlasē, kā arīdzan viņš pārstāvējis U19 un U21 izlases.

*Informāciju sagatavoja FC “Riga”.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām