Rallijbraucējs Sesks piedzīvo avāriju junioru WRC posmā Korsikā (VIDEO)

Mārtiņš Sesks, sportazinas.com
Foto: Mārtiņa Seska Twitter

Latvijas autorallija pilota Mārtiņa Seska un stūrmaņa Krišjāņa Caunes ekipāža piektdien piedzīvoja avāriju Francijā notiekošā Korsikas rallija, kas ir junioru pasaules čempionāta – “Junior WRC” – otrais posms, trešajā dopā.

Pirmajā un otrajā ātrumposmā “LMT Autosporta akadēmijas” akadēmijas ekipāža, kas startē ar “Ford Fiesta R2” spēkratu, uzrādīja attiecīgi astoto un otro labāko laiku, bet kopējā ieskaitē tas starp junioriem deva augsto ceturto vietu.

Tiesa, trešais ātrumposms bija neveiksmīgs. Kādā no līkumiem Seska/Caunes ekipāža nenoturējās uz ceļa, nolauza metāla barjeru un iebrauca dziļā grāvī. Visai pamatīgi ir cietusi automašīnas priekšējā daļa, un turpināt braukšanu nebija iespējams.

Accident tour de Corse 2019

Gepostet von Melinine Dovitch am Freitag, 29. März 2019

“Ekipāžai viss ir kārtībā, bet trešais ātrumposms beidzās ar avāriju,” portālā “4rati.lv” citēts Sesks. “Izpētīsim, cik cietusi ir mašīna, un tad pieņemsim lēmumu, vai varēsim atgriezties sacīkstēs pēc “Rally2″ sistēmas.”

Pēc trim veiktiem ātrumposmiem līderis kopējā ieskaitē pašlaik ir zviedru pilots Toms Kristensons (“Ford Fiesta R2”), kamēr starp visa rallija dalībniekiem vadībā ir igaunis Ots Tenaks (“Toyota”).

Korsikā vienlaicīgi noris WRC sezonas ceturtais posms.

Junioru WRC pirmajā posmā Zviedrijā latvieši izcīnīja sesto vietu. Latvijas ekipāža šosezon plāno piedalīties piecos “Junior WRC” posmos.

Iepriekšējā sezonā Sesks sacentās ar “Opel Adam R2” spēkratu, triumfējot Eiropas rallija čempionātā (ERČ) “Junior U27” ieskaitē. Viņš kļuva par pirmo braucēju Latvijas autosporta vēsturē, kurš kļuvis par pilntiesīgu autorūpnīcas atbalstītu rallija pilotu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par